top of page
IMG_20230111_134706-min.jpg

Mūsu uzņēmuma vīzija ir kļūt par līderi mīksto mēbeļu un paklāju ķīmiskās tīrīšanas jomā Latvijā. Mēs vēlamies radīt profesionālu un augstas kvalitātes pakalpojumu, lai palīdzētu mūsu klientiem ar dažādiem tīrīšanas risinājumiem.

Mūsu stratēģija ir radīt ilgtermiņa personiskas attiecības ar mūsu klientiem, piedāvājot regulāras tīrīšanas pakalpojumus, lai saglabātu mīksto mēbeļu un paklāju kvalitāti un izskatu.

Mūsu mērķis ir kļūt par tīrīšanas risinājumu līderi, uz kuru klienti var paļauties un uzticēties, un mēs esam gatavi strādāt ar pilnu atdevi, lai sasniegtu šo vīziju.

Mūsu uzņēmums ir profesionāls mīksto mēbeļu un paklāju ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Mēs esam pieredzējuši speciālisti, kuri apņemas radīt augstas kvalitātes pakalpojumus, lai palīdzētu mūsu klientiem saglabāt mīksto mēbeļu un paklāju kvalitāti un izskatu.

Mēs izmantojam modernās metodes un tīrīšanas līdzekļus, lai efektīvi noņemtu netīrumus un saglabātu mēbeļu un paklāju kvalitāti. Mēs apzināmies, cik svarīgi ir saglabāt mīksto mēbeļu un paklāju kvalitāti, lai radītu labāku iespaidu par uzņēmumu un tā vidi.

Mēs vēlamies radīt pozitīvas attiecības ar mūsu klientiem, piedāvājot regulāras tīrīšanas pakalpojumus, lai saglabātu mēbeļu un paklāju kvalitāti un to izskatu.

ffd.jpg

Oskars Zihmanis

Projekta vadītājs

IMG_20220914_091413-min.jpg

Kā radās ideja par mīksto mēbeļu ķīmisko tīrīšanu?

Pabeidzot Rīgas stradiņa universitāti un iegūstot bakalaura grādu tirgzinībās un reklāmā, vēlējos atrast darbu atbilstošajā nozarē,  nosūtiju aptuveni 35 CV uz nopietnām mārketinga un pārdošanas speciālista vakancēm, biju uzaicināts uz vairākām intervijām, taču bezcerīgi, jo priekšroka tika dota kandidātiem ar ilggadēju pieredzi.

Sapratu,ka izejas nav un ka vienīgais veids, lai strādātu atbilstošajā nozarē ir sākt pats savu uzņēmējdarbību. Vienmēr ir paticis tīrīt savu mašīnu un skatīties video dažādas pamācības, kā to izdarīt labāk, un ideja radās! Vēlāk sapratu,ka ar līdzīgām metodēm var arī tīrīt dīvānus un citas mīkstās mēbeles, tāpat kā auto krēslus. Nonācu pie tā, ka mīksto mēbeļu  un paklāju tīrīšana varētu būt daudz pieprasītāka tirgū, jo tā ir aktuāla un nepieciešama lieta katram. Svaigums un tīrība pātīk visiem.

bottom of page