top of page

Mēs esam ģimenes uzņēmums, kas darbojas ar sirdi un dvēseli. Mūsu uzņēmumā darbojas tikai ģimenes locekļi un ļoti tuvi draugi, kas ir ne tikai kolēģi, bet arī ģimenes locekļi savā ziņā. Šī tuvība un draudzība ietekmē mūsu darbu, piešķirot tam siltumu un personisku pieeju. Mēs uzskatām, ka ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientiem ir mūsu panākumu pamats.

Mēs cenšamies ikdienas paaugstināt mūsu nozares standartus, apmeklējot seminārus un iegūstot jaunas zināšanas, lai spētu sniegt jums labākos pakalpojumus. Mūsu darba filozofija ir vienkārša - jo kvalitatīvāks aprīkojums un lielāka pieredze, jo labāks rezultāts.

Mūsu uzņēmuma pamatvērtības ir uzticība, kvalitāte un ilgtermiņa attiecības. Mēs neuzskatām savu darbu tikai kā darbu, bet gan kā kopīgu ceļojumu uz labāku dzīves kvalitāti. Mēs ticam, ka mūsu uzņēmums dod ieguldījumu sabiedrībai, piedāvājot plašu tīrīšanas risinājumu klāstu dažādām vajadzībām, lai nodrošinātu labāku ikdienas dzīves kvalitāti mūsu klientiem un apkārtējiem.

Volcano Hiker

Vīzija

un mērķi

Mūsu vīzija ir kļūt par vispusīgu pakalpojumu sniedzēju mūsu nozarē, kas iekaro klientu sirdis un uzticību ar augstas kvalitātes darba rezultātiem un izcilu komunikāciju. Mēs vēlamies būt kompānija, ko cilvēki izvēlas ar pārliecību un uzticību.

Mūsu mērķis līdz 2024. gada beigām ir paplašināt mūsu pakalpojumu klāstu, kā daļu no savas misijas nodrošināt plašāku un integrētu risinājumu spektru mūsu klientiem. Šī paplašināšana ietver logu tīrīšanu, fasādes tīrīšanu, bruģa tīrīšanu, mājas jumtu tīrīšanu un zāliena pļaušanu. Ar šo paplašināto pakalpojumu klāstu mēs vēlamies ne tikai piedāvāt klientiem vairāk iespēju un ērtību, bet arī kļūt par vienotu un uzticamu risinājumu sniedzēju viņu vides uzturēšanas vajadzībām.

bottom of page