437D92F0-23E6-446E-8EE3-ECBD10BAD325-min.jpeg

“OZ Serviss” ir augstas kvalitātes pakalpojumu sniedzējs, kas veic dažādu tekstilu tīrīšanu no A – Z.

Mūsu prioritāte ir nodrošināt augstākās klases klientu apkalpošanu. Tādēļ izmantojam inovatīvu pieeju katrai situācijai, lai sasniegtu visaugstākos rezultātus un lai klients būtu apmierināts ar mūsu pakalpojumiem un servisu.

Mūsu komanda sastāv no profesionāļiem, kuri spēj tikt galā ar visneparedzamākajām situācijām.

Mums ir svarīgi nodrošināt klientam ne tikai vizuālu rezultātu, bet gan arī pārliecināties par to, ka tekstila neredzamā daļa tiek atbrīvota no dziļajiem putekļiem, ādas, baktērijām un putekļu ērcītēm, lai rūpētos vairāk par jūsu veselību un nepieļautu alerģiju kairināšanu.

Izvēloties mūsu pakalpojumu, jūs izvēlaties kvalitāti un rezultātu.

ffd.jpg

Oskars Zihmanis

Projekta vadītājs

OZ Serviss uzņēmuma  vīzija ir izveidot personiskas attiecības ar katru mūsu klientu un piedāvāt tīrīšanas risinājumus mājokļiem un komerciālajiem klientiem.

 

Mūsu uzņēmums vēlas būt pirmā izvēle, tāpēc mūsu stratēģija ir paveikt darbu vienmēr kvalitatīvi un pievienot papildus vērtību mūsu pakalpojumam,lai klienta piereidze būtu neaizmirstama.

 

Mēs vēlamies palīdzēt atrisināt Jūsu problēmas. Mūsu mērķis ir kļūt par līderi mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšanas nozarē.

2-min.jpg

Kā radās ideja par mīksto mēbeļu ķīmisko tīrīšanu?

Pabeidzot Rīgas stradiņa universitāti un iegūstot bakalaura grādu tirgzinībās un reklāmā, vēlējos atrast darbu atbilstošajā nozarē,  nosūtiju aptuveni 35 CV uz nopietnām mārketinga un pārdošanas speciālista vakancēm, biju uzaicināts uz vairākām intervijām, taču bezcerīgi, jo priekšroka tika dota kandidātiem ar ilggadēju pieredzi.

Sapratu,ka izejas nav un ka vienīgais veids, lai strādātu atbilstošajā nozarē ir sākt pats savu uzņēmējdarbību. Vienmēr ir paticis tīrīt savu mašīnu un skatīties video dažādas pamācības, kā to izdarīt labāk, un ideja radās! Vēlāk sapratu,ka ar līdzīgām metodēm var arī tīrīt dīvānus un citas mīkstās mēbeles, tāpat kā auto krēslus. Nonācu pie tā, ka mīksto mēbeļu  un paklāju tīrīšana varētu būt daudz pieprasītāka tirgū, jo tā ir aktuāla un nepieciešama lieta katram. Svaigums un tīrība pātīk visiem.

142410704_3792362140810502_7271562299742

Ātri, profesionāli strādā.

Kvalitatīvi izdarīts darbs!

Patīkama komunikācija.

Iesaku OZ servisu!

101747514_10157172933276434_833769368814

Jānis

Loti iesaku! Oskars ir super! Iztirija mana dzivokli 6 kreslus un divanus, plus aizkarus. Dabuja ara visus plekus. Ari iztirija masinas salonu - ar kimisko tirisanu un tvaiku iztirija paklajus, kreslus, un divus bernu sedeklisus. Masina ka jauna. Oskars rupigi strada, un par sapratigu samaksu. Noteikti iesaku! Paldies!!

tina.png

Izcili! Ātra komunikācija un super darbs! Dīvāns kā jauns!

Elīna

Tīna