top of page
IMG_20231027_112612-min.jpg

Grīdas tīrīšana

Izbaudi tīras un spožas grīdas virsmas ar mūsu profesionālajiem tīrīšanas pakalpojumiem

  • Uzlabojiet kopējo telpas izskatu

  • Vaskošana nodrošina aizsardzību pret skrāpējumiem un nodilumu

  • Palīdz pagarināt grīdas kalpošanas laiku

  • Tīrīšana var uzlabot grīdas saķeri

  • Pakalpojums no pieredzējušiem speciālistiem

  • Palīdz grīdas pārklājam kļūt izturīgākam pret netīrumiem

Pakalpojuma apraksts

Laika gaitā linoleja, koka vai flīžu grīdas sāk izskatīties nolietotas vai netīras, neatkarīgi no tā, cik bieži jūs veicat tīrīšanu ar parastajiem tīrīšanas līdzekļiem un metodēm. Lai saglabātu, piemēram, linoleja grīdu kārtībā, ir būtiski regulāri veikt mehānisko grīdas tīrīšanu un pulēšanu, lai noņemtu uzkrājošos netīrumus un veco vaska aizsargkārtu, kas var būt nepievilcīga un pat nedaudz lipīga.

Vaskošana ir nepieciešama, lai saglabātu jūsu grīdu pēc iespējas ilgāk un izceltu to spīdumu un kvalitāti. Vaskotas grīdas var piešķirt jūsu mājai vai uzņēmumam klasisku un augstvērtīgu izskatu. Vaskošana ir īpaši aktuāla telpām ar lielu ikdienas noslodzi.

Mehāniskā grīdas mazgāšana un vaskošana ir process, kas ietver speciālu tehniku un aprīkojumu izmantošanu, lai nodrošinātu optimālu grīdas tīrību un aizsardzību. Šeit ir pamata posmi šajā procesā:

Sākotnējā izvērtēšana: Speciālisti izvērtē grīdu, nosakot tās stāvokli, tipu un potenciālos problēmjautājumus. Tas palīdz izvēlēties piemērotākos tīrīšanas līdzekļus un metodes.

Mehāniskā tīrīšana: Ietver mehānisko procesu, lai noņemtu netīrumus, veco vaska slāni un citus piesārņotājus no grīdas virsmas. Šo darbu veic ar speciālām tīrīšanas iekārtām.

Mazgāšana: Pēc mehāniskās tīrīšanas seko mazgāšanas un pulēšanas process, lai iegūtu vēl lielāku spīdumu un vienmērīgu grīdas virsmu.

Vaskošana: Uz grīdas tiek uzklāts jauns vaska slānis, lai aizsargātu grīdu un nodrošinātu ilgstošu spīdumu. Vasks aizsargā grīdu no netīrumiem, mitruma un citiem faktoriem, kas varētu izraisīt bojājumus.

IMG_20231013_233712-min.jpg
Saņemt profesionālu grīdas tīrīšanas pakalpojumu

Aizpildiet zemāk esošo pieteikuma anketu, lai mēs varētu sazināties ar jums un nodrošināt individuālu risinājumu jūsu vajadzībām.
bottom of page